Відеолекції

Ортопедія

Хірургія

Галузі медицини:

Відеолекції

Відеолекції підготовлені фахівцями, що володіють досвідом у новітніх підходах і методах лікування. Курс відеолекцій – прекрасна можливість розширити й закріпити свої знання в обраній спеціальності, що допоможе приймати вірні рішення щодо тактики лікування пацієнтів. Зручна самоосвітня програма дозволяє виконувати її в індивідуальному темпі й відстежувати свій прогрес на сторінці особистого профілю. Щоб отримати бали БПР, необхідно зареєструватися для проходження курсу, створивши або увійшовши до свого облікового запису. Успішне завершення складається з перегляду всіх представлених презентацій. Сертифікат з балами БПР можна завантажити через особистий аккаунт. Термін дії програми – 1 рік з моменту купівлі.

Блок відеолекцій

1 БПР

Рентгенсеміотика пухлинних уражень кісток

Діагностичні особливості візуалізації кісткових пухлин, що охоплює доброякісні та злоякісні новоутворення, реактивні локальні процеси, метаболічні зміни та різні «пухлиноподібні» захворювання кісток.

Вартість:

200 грн

Блок відеолекцій

1 БПР

КТ-навігація, діагностика та лікування доброякісних пухлин скелету

Інтервенційна радіологія як метод діагностики та лікування доброякісних новоутворень. Детальні покрокові техніки КТ-навігації для основних лікувальних процедур в амбулаторних умовах.

Вартість:

200 грн

Блок відеолекцій

3 БПР

Діагностика дисплазії кульшових суглобів у дітей

Рекомендації з ранньої діагностики й лікування дисплазії кульшового суглоба за результатами роботи європейських педіатрів, ортопедів і радіологів.

Вартість:

300 грн

Блок відеолекцій

2 БПР

Шовні матеріали в хірургії

Види шовних матеріалів, характеристики, міжнародні стандарти та директиви використання. Огляд нових розробок і сучасних тенденцій. Вибір шовних матеріалів й аналогів залежно від області застосування в хірургії.

Вартість:

200 грн